O nás

Ubytovňa Hlohovec

Ponúkame krátkodobé a dlhodobé ubytovanie pre skupiny a jednotlivcov za bezkonkurenčné ceny.

Budova ubytovne sa nachádza na Mierovej ulici 3132/20B pred fabrikou Bekaert ( bývalá Drôtovňa ) cca 5 minút chôdze od centra mesta Hlohovca. Parkovanie pre ubytovaných je zdarma na rozľahlom parkovisku pred budovou. Ubytovňa je v prevádzke nonstop so stálou službou na vrátnici.

Kapacita ubytovne je 108 izieb, 300 lôžok. K dispozícii sú dvoj a trojlôžkové izby s možnosťou prístelky na požiadanie. Všetky izby sú vybavené posteľami, skriňami a stolom so stoličkami. Na každom poschodí sa nachádzajú spoločné sprchy, toalety a kuchynka vybavená el. sporákom, el. rúrou a mikrovlnou rúrou na každej chodbe na prípravu jedál.

Možnosť prenájmu celej izby iba za 165,- € / mesiac pre dve osoby + tretia osoba do 15 rokov za príplatok 35,- € / mesiac, alebo prenájom celej izby pre 3 dospelé osoby iba za 250,- € / mesiac.

Ubytovanie je vhodné pre pracovníkov fabrík, montérov, stavbárov, opravárov, vojakov, študentov, turistov, rodiny, rodiny s deťmi a určite aj pre Vás.

Najlacnejšie ubytovanie v Hlohovci a širokom okolí už od 2,75 € / deň*. Lacnejšie už nič nezoženiete!

( Poznámka: cena 2,75 € / deň je vypočítaná ako poplatok 165,- € za mesiac pre 2 osoby / 2 osoby / 30 dní. )


Bližšie informácie o ubytovaní, voľných kapacitách a rezerváciu ubytovania Vám radi poskytneme na uvedených telefónnych číslach alebo e-mailom.